İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

İstanbul Doctor Academy olarak USMLE ve PLAB sınavlarına hazırlık aşamalarınızın her anında yanındayız. İndirimli hazırlık kursu fırsatından yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Doctors Academy Hakkında

Yurtdışı Hekimlik Sürecinde Sizin Yanınızdayız

10+ yıllık medikal eğitim, sağlık danışmanlık, sektörel istihdam tecrübemiz ve uluslararası iş birliklerimiz ile doktorların yeni iş, eğitim, kariyer planlaması vb. alanlarda fırsatlardan yararlanmalarını sağlamaktayız. 

Yurtdışı uzmanlık belgelerini almak isteyen, çalışma şartlarını iyileştirmek isteyen ve sağlık sektörünün yeniliklerini kaçırmak istemeyen doktorlar için yurtdışında çalışmak cazip bir hal almıştır.

İşte tam bu konuda USMLE ve PLAB sınavlarına hazırlık konusunda tecrübeli ekibimizle sizlere sürecin her anında yanında olmaktan mutluluk duyarız.

idadoctoracademyaboutworld

Hazırlık Kurslarımız

Usmle Step 1 Hazırlık Kursu

Temel tıp bilimlerinin test edildiği, içeriği ABD sınırları içinde bulunan tıp fakülteleri öğretim üyelerinin hazırladığı sorulardan oluşan USMLE Step 1 sınavına indirimli hazırlık kurslarımızı kaçırmayın. 

Usmle Step 2 CK​ Hazırlık Kursu

Klinik bilimlerin test edildiği, içeriği Amerika Birleşik Devletleri sınırları içindeki tıp fakülteleri öğretim üyeleri tarafından hazırlanan USMLE Step 2 CK sınavına indirimli hazırlık kurslarımızı kaçırmayın. 

Usmle Step 3 Hazırlık Kursu

USMLE Step 3 sınavı ise uzmanlık yoluna girmek için değil, “tam” lisans başvurusu yapmak için gereklidir. USMLE Step 3 sınavına indirimli hazırlık kurslarımızı kaçırmayın. 

PLAB Step 1-2 Hazırlık Kursu

PLAB sınavı yurtdışından gelip İngiltere’de doktorluk yapmak isteyenler için en uygun ve en zahmetsiz yoldur. PLAB 1-2 sınavına indirimli hazırlık kurslarımızı kaçırmayın. 

Neden İstanbul Doctors Academy?

Medikal Eğitim 98%
Kurumsal Sağlık Danışmanlık 96%
Sağlık Çalışanı İstihdam 99%
Yurtdışı Sınavlara Hazırlık 94%
Sağlık Hukuku Danışmanlığı 98%
istanbuldoctoracademyabout

Kurucularımız

avatar

Mohammed Alsir

CO-FOUNDER

Usmle Hazırlık Kursları Hakkında Detaylı Bilgi İçin

İletişim Bilgileri

Telefon

+90 212 211 44 34

Mobil

+90 546 157 40 59

Adres

Fulya Mahallesi Akıncı Bayırı Sokak No:28 Kat:4 Şişli-İstanbul-Türkiye

BAŞVURU FORMU