Hakkımızda

İstanbul Doctors Academy olarak USMLE ve PLAB sınavlarına hazırlık aşamalarınızın her anında yanındayız. İndirimli hazırlık kursu fırsatından yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Doctors Academy Hakkında

Yurtdışı Hekimlik Sürecinde Sizin Yanınızdayız

10+ yıllık medikal eğitim, sağlık danışmanlık, sektörel istihdam tecrübemiz ve uluslararası iş birliklerimiz ile doktorların yeni iş, eğitim, kariyer planlaması vb. alanlarda fırsatlardan yararlanmalarını sağlamaktayız. 

Yurtdışı uzmanlık belgelerini almak isteyen, çalışma şartlarını iyileştirmek isteyen ve sağlık sektörünün yeniliklerini kaçırmak istemeyen doktorlar için yurtdışında çalışmak cazip bir hal almıştır.

İşte tam bu konuda USMLE ve PLAB sınavlarına hazırlık konusunda tecrübeli ekibimizle sizlere sürecin her anında yanında olmaktan mutluluk duyarız.

Hazırlık Kurslarımız

Usmle Step 1 Hazırlık Kursu

Temel tıp bilimlerinin test edildiği, içeriği ABD sınırları içinde bulunan tıp fakülteleri öğretim üyelerinin hazırladığı sorulardan oluşan USMLE Step 1 sınavına indirimli hazırlık kurslarımızı kaçırmayın. 

Usmle Step 2 CK​ Hazırlık Kursu

Klinik bilimlerin test edildiği, içeriği Amerika Birleşik Devletleri sınırları içindeki tıp fakülteleri öğretim üyeleri tarafından hazırlanan USMLE Step 2 CK sınavına indirimli hazırlık kurslarımızı kaçırmayın. 

Usmle Step 3 Hazırlık Kursu

USMLE Step 3 sınavı ise uzmanlık yoluna girmek için değil, “tam” lisans başvurusu yapmak için gereklidir. USMLE Step 3 sınavına indirimli hazırlık kurslarımızı kaçırmayın. 

PLAB Step 1-2 Hazırlık Kursu

PLAB sınavı yurtdışından gelip İngiltere’de doktorluk yapmak isteyenler için en uygun ve en zahmetsiz yoldur. PLAB 1-2 sınavına indirimli hazırlık kurslarımızı kaçırmayın. 

Neden İstanbul Doctors Academy?

Medikal Eğitim
98%
Kurumsal Sağlık Danışmanlık
96%
Sağlık Çalışanı İstihdam
99%
Yurtdışı Sınavlara Hazırlık
94%
Sağlık Hukuku Danışmanlığı
98%

Usmle Hazırlık Kursları Hakkında Detaylı Bilgi İçin;